Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage - Majstrovstv Eurpy 2009
Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage

Majstrovstv Eurpy 2009
Publikované: Monday, 08.12. 2008 - 20:26:45
Vec: Súťaže (propozície, výsledky, ...)


U je znme miesto konania ME 2009 pre uptan modely, ktor sa bud kona v Belehrade.Po veľkej nedvere v roku 2007, pred konanm ME uptanch modelov, ktor organizoval srbsk aeroklub, zastpen Aeroklubom Aerolux v Belehrade, sa bud konať nasledujce majstrovstv Europy opť v Belehrade, hlavnom meste Srbska.

Počiatočn pochybnosti a nedvera, ktor vyjadrili a prejavili členovia CIAM FAI, sa po spene a perfektne zorganozavanom ampionte rozptlila a a na nejak lapsus pri zverečnom ceremonili sa rozptlili v momene, keď sa najvč oponent ospravedlnil a poďakoval sa organiztorom. Ďalej vyjadril ndej, e srbsk aeroklub a zvlť Aeroklub Aerolux opť pripravia rovnako kvalitn podujatie.

ME v roku 2009 s prpravou na akciu včieho rozsahu a to majstrovstv sveta. To je zatiaľ len budcnosť, ale prprava na ne u je rozbehnut. Najčerstvejia je ale informcia o mieste konania majstrovstiev Eurpy. Predol sa konali na vojenskej leteckej zkladni Batajnica, asi 30 kilometrov od Belehradu, smerom na Novi Sad (historick mesto Petrovaradin). V nasledujcom roku sa ME maj konať na portovom letisku aeroklubu v obci Lisicji Barak, tie asi 30 kilometrov od Belehradu:View Larger Map

Tento článok si môžete prečítať na webe Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage
http://www.controlline.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.controlline.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=19