Majstrovstvá Európy 2009

Už je známe miesto konania ME 2009 pre upútané modely, ktoré sa budú konať v Belehrade.Po veľkej nedôvere v roku 2007, pred konaním ME upútaných modelov, ktoré organizoval srbský aeroklub, zastúpený Aeroklubom Aerolux v Belehrade, sa budú konať nasledujúce majstrovstvá Europy opäť v Belehrade, hlavnom meste Srbska.

Počiatočné pochybnosti a nedôvera, ktorú vyjadrili a prejavili členovia CIAM FAI, sa po úspešne a perfektne zorganozavanom šampionáte rozptýlila a až na nejaký lapsus pri záverečnom ceremoniáli sa rozptýlili v momene, keď sa najväčší oponent ospravedlnil a poďakoval sa organizátorom. Ďalej vyjadril nádej, že srbský aeroklub a zvlášť Aeroklub Aerolux opäť pripravia rovnako kvalitné podujatie.

ME v roku 2009 sú prípravou na akciu väčšieho rozsahu a to majstrovstvá sveta. To je zatiaľ len budúcnosť, ale príprava na ne už je rozbehnutá. Najčerstvejšia je ale informácia o mieste konania majstrovstiev Európy. Predošlé sa konali na vojenskej leteckej základni Batajnica, asi 30 kilometrov od Belehradu, smerom na Novi Sad (historické mesto Petrovaraždin). V nasledujúcom roku sa ME majú konať na športovom letisku aeroklubu v obci Lisicji Barak, tiež asi 30 kilometrov od Belehradu:View Larger Map

Súvisiace odkazy

Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti


Súvisiaca téma

Súťaže (propozície a výsledky)

"Majstrovstvá Európy 2009" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte saDesign layout by Stefan Nagtegaal and Steven Wittens.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.11 sekúnd