Majstrovstv Eurpy 2009 - Domovská stránka upútaných modelov / Slovak CL Homepage

Majstrovstv Eurpy 2009

U je znme miesto konania ME 2009 pre uptan modely, ktor sa bud kona v Belehrade.Po veľkej nedvere v roku 2007, pred konanm ME uptanch modelov, ktor organizoval srbsk aeroklub, zastpen Aeroklubom Aerolux v Belehrade, sa bud konať nasledujce majstrovstv Europy opť v Belehrade, hlavnom meste Srbska.

Počiatočn pochybnosti a nedvera, ktor vyjadrili a prejavili členovia CIAM FAI, sa po spene a perfektne zorganozavanom ampionte rozptlila a a na nejak lapsus pri zverečnom ceremonili sa rozptlili v momene, keď sa najvč oponent ospravedlnil a poďakoval sa organiztorom. Ďalej vyjadril ndej, e srbsk aeroklub a zvlť Aeroklub Aerolux opť pripravia rovnako kvalitn podujatie.

ME v roku 2009 s prpravou na akciu včieho rozsahu a to majstrovstv sveta. To je zatiaľ len budcnosť, ale prprava na ne u je rozbehnut. Najčerstvejia je ale informcia o mieste konania majstrovstiev Eurpy. Predol sa konali na vojenskej leteckej zkladni Batajnica, asi 30 kilometrov od Belehradu, smerom na Novi Sad (historick mesto Petrovaradin). V nasledujcom roku sa ME maj konať na portovom letisku aeroklubu v obci Lisicji Barak, tie asi 30 kilometrov od Belehradu:View Larger Map

Súvisiace odkazy

· Viac o Súťaže (propozície, výsledky, ...)
· Ďalšie články od autora: speedpilot


Najčítanejší článok na tému Súťaže (propozície, výsledky, ...):
Majstrovstv Eurpy 2009

Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti


Súvisiaca téma

Súťaže (propozície, výsledky, ...)

"Majstrovstv Eurpy 2009" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte saDesign layout by Stefan Nagtegaal and Steven Wittens.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd